Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА

У п’ятницю, 19 квітня, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи і начальник управління охорони здоров’я ОДА Павло Георгієв оглянули новий сучасний 64-зрізовий комп’ютерний томограф  Neuviz 64In Multi-slice Scanner, придбаний для обласної клінічної лікарні в рамках Програми «Запобігання і лікування серцево-судинних та судино-мозкових захворювань на 2018-2020 роки». Вартість томографу становить майже 19, 5 млн. грн.
Наразі вже проведено налаштування обладнання та проведено навчання персоналу. Томограф працюватиме за необхідністю цілодобово. Послуги з обстеження надаватимуться безоплатно за направлення спеціалістів для жителів міст та районів Миколаївської області та пацієнтів стаціонару.

«Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко постійно наголошує на важливості надання людям змоги отримати якісні медичні послугу.  Тому за його ініціативи в лікарських закладах Миколаївщини постійно оновлюється парк медичного устаткування. Придбаний томограф забезпечить належну якість діагностики, адже він дозволяє проводити діагностику на найсучаснішому рівні», - прокоментував Валентин Гайдаржи.
Зазначимо, що томограф, який з 2014 року у закладі, і вийшов з ладу у березні, відновить свою роботу вже в іншому відділенні, де допомога надаватиметься важкохворим пацієнтам. Вже наприкінці квітня компанія Siemens, яка його постачала, прибуде і відремонтує апарат. Таким чином, лікарня матиме 2 КТ і зможе обслуговувати запит жителів районів і міст області на послуги такого профілю.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 540 осіб

Надано допомогу 488 особам

Госпіталізовано 151 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку