Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАСьогодні, 19 квітня, на Миколаївщині в селі Нечаяне Миколаївського району ввели в експлуатацію чергову сільську амбулаторію, побудовану в рамках програми розвитку сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенко.
Ця амбулаторія обслуговуватиме більше 3 тисяч жителів та охопить села Нечаяне, Іванівка, Лук’янівка, Мефодіївка, П’ятихатки та Чемерієве. Заклад оснащено сучасним устаткуванням та забезпечено новим медико-санітарним автомобілем підвищеної прохідності. В амбулаторії створені всі необхідні умови для доступу маломобільних груп населення.

В урочистому відкритті амбулаторії взяли участь заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи, народний депутат України Борис Козир, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв.
«Сьогодні ми відкриваємо чергову з 14 амбулаторій в сільській місцевості, які побудовано на Миколаївщині за програмою Президента. Це свято для всіх нас, адже ніколи раніше за всю історію незалежної України не реалізовувалось настільки масштабних проектів, направлених на розвиток медицини саме в селі. Більше 500 сільських амбулаторій будується в Україні», - зазначив Валентин Гайдаржи.
Він також відмітив роль, яку зіграла громада в реалізації проекту реформування сільської медицини.
«Якщо відповідати на питання, чому амбулаторію побудували саме тут, то відповідь проста – завдяки ініціативі громади. Реформа децентралізації, започаткована Президентом України, дала людям змогу самостійно обирати пріоритети розвитку і матеріальні можливості для того, щоб втілювати свої плани в життя. Також хочу відмітити, що за дорученням голови Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко в Миколаївській області проводиться масштабний ремонт доріг обласного значення і в першу чергу це стосується доріг, які ведуть до амбулаторій, лікарень, шкіл, дитячих садків та інших соціально важливих об’єктів», - сказав він.
Нагадаємо, що вже введені в експлуатацію сільські амбулаторії в селах Калинівка, Новофедорівка і Коблеве Березанського району, селі Білозірка Вітовського району, селі Першотравневе Снігурівського району та селі Підгороднє на Первомайщині.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 540 осіб

Надано допомогу 488 особам

Госпіталізовано 151 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку