Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ селі Семенівка Благодатненської об’єднаної територіальної громади за участю заступника голови облдержадміністрації Олександра Кушніра відкрито сучасну новозбудовану амбулаторію.

Завдячуючи реформуванню, ініційованому Президентом України, зокрема, й процесу децентралізації, мешканці ОТГ на власному прикладі бачать позитивні результати проведеної роботи: новенька амбулаторія з сучасним обладнанням та позашляховик для лікарів. Усе це направлене для надання кваліфікованої та дійсно швидкої медёичної допомоги кожному з майже 1300 жителів села.
Базові потреби та аналізи забепечить і зробить місцевий лікар, а з серйозними питаннями працюватиме телемедицина та команда фахівців у обласному центрі чи Києві, залежно від діагнозу та профілю.
Максимальний комфорт – це основа реформування сільської медицини. Усе направлено на потреби жителів. Спільно працюємо на благо людей, бо саме вони є головною цінністю.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 540 осіб

Надано допомогу 488 особам

Госпіталізовано 151 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку