Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА

В місті Вознесенськ проведено тренінг «Сучасні компетенції лікаря первинної медичної допомоги».
Захід організовано КП «КНП Вознесенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  Його учасниками стали понад 20 сімейних лікарів та медичних сестер закладу-організатора.
Перед учасниками з доповідями виступили педіатр, головний позаштатний спеціаліст з комунікативної стратегії ООГА, кандидат медичних наук, національний тренер UNICEF Ukraine Катерина Гурієнко та регіональний тренер з впровадження міжнародної класифікації тренер ICPC-2 Центр здоров’я та комунікації Зоя Чорна.

Першою темою стала «Вакцинація».  Пані Катерина наголосила, що вакцинація є найефективнішим способом захисту від інфекційних захворювань. Організм реагує на введену вакцину, виробляючи імунітет до хвороби. Також розповіла  про види і склад вакцин; графік вакцинації; комбінація вакцин; показання та протипоказання до вакцинації; поставкцінальний період і очікувані реакції на вакцини.

 

 

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Наступним етапом навчання стала тема «Алгоритм надання невідкладної допомоги», яка включала: анафілактичний шок; алгоритм оцінки стану потерпілого, механізм розвитку, клінічні прояви, невідкладні заходи , проведення серцево-легеневої реанімації.
Заключною презентацією стала тема «ЛОР-компетенції в практиці лікаря первинної допомоги». Експерт розповіла, що біль у вухах (оталгія) є поширеним симптомом у пацієнтів різного віку в практиці лікаря загальної практики–сімейної медицини, а також презентувала методи обстеження ЛОР-органів, оталгія у дітей і дорослих, можливі причини виникнення та тактика дій.
У рамках тренінгової частини кожен присутній практично оволодів навичками  проведення серцево-легеневої реанімації та отоскопії, риноскопії, промивання вуха.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Такий формат роботи не залишив бездіяльним жодного учасника, адже надав змогу отримати досвід та поради фахівців у проблемних питаннях сьогодення, а також опрацювати практичні компетенції, що допоможуть їм в подальшій роботі.
Даний захід проводився в рамках проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».
Проект підтримує Уряд України у побудові прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольнити потреби населення України. В Україні Проект реалізовується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданої від імені народу Сполучених Штатів Америки та за підтримки Програми Уряду Великої Британії «Good Governance Fund», наданої від імені народу Великої Британії.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 540 осіб

Надано допомогу 488 особам

Госпіталізовано 151 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку