Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА26 квітня проведено колегію управління охорони здоров’я облдержадміністрації за підсумками роботи у першому кварталі поточного року. Колегія відбулась за участю заступників начальника управління Оксани Черненко та Людмили Чинякової, начальника УОЗ Миколаївської міської ради Ірини Шамрай, керівників закладів охорони здоров’я області.
Перед початком колегії всі присутні вшанували пам'ять загиблих внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

У ході засідання заслухано питання щодо роботи госпітальних рад та затверджених перспективних планів розвитку госпітальних округів, результатів виконання програми «Доступні ліки» та перехід на нову модель її фінансування.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Однією з важливих доповідей також став виступ про хід виконання протягом 2018 року заходів обласної Програми запобігання і лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018-2020 роки.

Фото УОЗ ОДА

Під час колегії обговорено розвиток вторинної та третинної медичної допомоги в умовах реформування, зміни провадження господарської діяльності з медичної практики, акредитації закладів охорони здоров’я та атестації лікарів.

Фото УОЗ ОДА 

Фото УОЗ ОДА

За підсумками обговорення щодо заслуханих питань прийнято відповідні рішення для подальшого поліпшення якості надання медичної допомоги на всіх рівнях населенню Миколаївської області.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 432 особи

Надано допомогу 397 особам

Госпіталізовано 115 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку