Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА7 травня до обласного клінічного госпіталю ветеранів війни завітали заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Бонь, заступник голови обласної ради Андрій Кротов та начальник управління охорони здоров’я ОДА Павло Георгієв. Вони привітали ветеранів та учасників бойових дій з днем перемоги.
З квітами та корисними подарунками вони поспілкувалися з кожним пацієнтом госпіталю, дізналися про потреби, якість медичної допомоги, що надається у закладу.

«Ми дуже вдячні лікарям та медичним сестрам за те, як вони піклуються про нас», - відзначив ветеран, приймаючи подарунок.
Представники обласної влади побажали ветеранам та дітям війни, учасникам бойових дій здоров’я, миру, спокою та злагоди в родині та країні.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Начальник управління охорони здоров’я ОДА Павло Георгієв також поспілкувався з медичними працівниками щодо реформування медичної галузі, подальших кроків та вже досягнутих успіхів. Він відповів на нагальні питання медиків з цього питання.
Надання медичної допомоги ветеранам і бійцям АТО в лікувально-профілактичних закладах області сьогодні залишається актуальним питанням і завжди знаходиться на контролі обласної влади.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 576 осіб

Надано допомогу 527 особам

Госпіталізовано 173 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку