Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА10 травня в Баштанській центральній районній лікарні проведено «День відкритих дверей» в  рамках Всеукраїнського дня меланоми.
Під час заходу лікар онколог Бричук В.А. проводив огляд та консультування всіх бажаючих. З 51 звернення 5 пацієнтів направленні в обласний онкологічний диспансер.

Такі заходи допомагають звернути увагу населення на важливість збереження власного здоров’я, а саме раннє звернення за медичною допомогою.
Нагадаємо, що меланома - найнебезпечніше з усіх ракових захворювань шкіри. Кількість пацієнтів з цим діагнозом постійно зростає. У занедбаній формі меланома може бути смертельною, але за умови ранньої діагностики вона піддається лікуванню.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 440 осіб

Надано допомогу 411 особам

Госпіталізовано 132 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку