Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУправління охорони здоров’я облдержадміністрації приділяє значну увагу наданню протитуберкульозної допомоги населенню області. Про це йшлося під час апаратної наради, що відбулась 21 травня за участю заступника начальника управління Людмили Чинякової, експертів, фахівців УОЗ ОДА, керівників обласних і районних медичних закладів.

Учасники наради заслухали доповіді про стан організації та надання ургентної медичної допомоги хірургічним та травматологічним пацієнтам у Врадіївському та Єланецькому районах, реалізацію державної кадрової політики в управлінні охорони здоров’я.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

За підсумками наради визначено шляхи подальшої роботи в означених напрямках задля покращення якості надання медичної допомоги населенню області. Ці питання знаходяться на постійному контролі в обласній державній адміністрації.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 584 особи

Надано допомогу 517 особам

Госпіталізовано 178 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Вересень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку