Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА21 травня проведено робочу зустріч керівництва управління охорони здоров’я облдержадміністрації (далі – управління) з колективом обласної дитячої інфекційної лікарні, під час якої заступник начальника управління Людмила Чинякова ще раз роз’яснила ситуацію, яка склалася навколо аварійної будівлі медзакладу.

Зокрема, заступник начальника управління поінформувала представників трудового колективу, що депутатами обласної ради було розглянуто ситуацію щодо стану будівлі та подальшої роботи колективу обласної дитячої інфекційної лікарні.
Наразі ситуація знаходиться на постійному контролі відповідних служб. Вирішується питання щодо подальшої роботи обласної дитячої інфекційної лікарні.
«Підкреслюю, що головне для управління – кадри та якісна медична допомога дитячому населенню, запобігання поширенню інфекційних захворювань. Якщо ви маєте бажання працевлаштуватися, вас чекають в обласній дитячій клінічній лікарні та в обласній інфекційній лікарні, куди були переведені пацієнти вашого медичного закладу. Якщо ж ви маєте намір дочекатися остаточного рішення цього питання, - це ваше право. Ми надаємо медичні послуги, але де саме ми будемо їх надавати, вирішуємо не ми», - зазначила Людмила Чинякова, звертаючись до присутніх.
«Сьогодні є розуміння того, що і депутати і посадовці ОДА готові йти назустріч, готові вислухати ваші пропозиції, якщо у вас є своє бачення вирішення питання», - підкреслила заступник начальника УОЗ ОДА.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 584 особи

Надано допомогу 517 особам

Госпіталізовано 178 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Вересень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку