Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАПитання надання якісної медичної допомоги, виявлення та профілактика захворювань завжди на контролі обласної державної адміністрації та управління охорони здоров‘я. Громадська організація «Громадський інформаційний простір», що є членом Всесвітньої Ліги Гіпертонії, у травні 2019 року проводить ряд заходів, присвячених Всесвітньому Дню боротьби з гіпертонією, що відзначається у всьому світі 17 травня. 24 травня 2019 року разом з Миколаївським обласним центром здоров‘я День

боротьби з гіпертонією проводитиметься у лікувально-діагностичних закладах Миколаївської області.
У рамках цього заходу будуть організовані безоплатні вимірювання артеріального тиску та скрінінг рівня глюкози в крові, розповсюдження просвітницької літератури щодо факторів ризику розвитку гіпертонії. Для проведення даного заходу ГО «Громадський інформаційний простір», ГО «Серце нації» та Міжнародна діабетична асоціація України забезпечує системами моніторингу рівня глюкози у крові (глюкометри), тест-смужками до них та ланцетами, апаратами для вимірювання артеріального тиску.
23 травня перед представниками закладів, що братимуть участь у заході, виступила заступник начальника управління охорони здоров‘я Людмила Чинякова, яка підкреслила важливість санітарно – просвітницьких заходів для населення. Начальник обласного центру здоров‘я Оксана Баланська та головний спеціаліст-обласний терапевт Галина Федоренко окреслили завдання та розповіли про деталі акції. Олена Євстігнєєва - координатор днів з профілактики гіпертонії в Україні, керівник проекту "Україна 80+" передала закладам необхідне обладнання та витратні матеріали та розповіла, що
результати проведення Дня боротьби з гіпертонією будуть надіслані на сервер Всесвітньої Ліги Гіпертонії для подальшого опрацювання.
24 травня усіх бажаючих дізнатись свій артеріальний тиск та рівень глюкози в крові чекатимуть у Миколаївському обласному центрі здоров‘я за адресою вул. Садова 18/6 та у комунальних медичних закладах міста Миколаєва – центрах первинної медико – санітарної допомоги №№ 1,2,3,4,5,6,7 та поліклінічних відділеннях міських лікарень№1,3,5 з 9.00 до13.00.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 584 особи

Надано допомогу 517 особам

Госпіталізовано 178 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Вересень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку