Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА24 травня в Миколаївській області Громадська організація «Громадський інформаційний простір», що є членом Всесвітньої Ліги Гіпертонії, спільно з обласним центром здоров’я, за підтримки управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводить акцію до Всесвітнього Дня боротьби з гіпертонією, що відзначається у всьому світі 17 травня. До акції долучилися 18 закладів охорони здоров’я.

З 9.00 до13.00 кожен бажаючий мав змогу дізнатись свій артеріальний тиск та рівень глюкози в крові в Миколаївському обласному центрі здоров‘я за адресою вул. Садова 18/6 та у комунальних медичних закладах міста Миколаєва – центрах первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7 та поліклінічних відділеннях міських лікарень №1, 3, 5. Для проведення даного заходу ГО «Громадський інформаційний простір», ГО «Серце нації» забезпечує системами моніторингу рівня глюкози у крові (глюкометри), тест-смужками до них та ланцетами, апаратами для вимірювання артеріального тиску. Напередодні закладам необхідне обладнання та витратні матеріали передала координатор днів з профілактики гіпертонії в Україні, керівник проекту "Україна 80+" Олена Євстігнєєва.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

У рамках цього заходу організовані безоплатні вимірювання артеріального тиску та скринінг рівня глюкози в крові, розповсюдження просвітницької літератури щодо факторів ризику розвитку гіпертонії. Для проведення даного заходу ГО «Громадський інформаційний простір», ГО «Серце нації» та Міжнародна діабетична асоціація України забезпечили учасників системами моніторингу рівня глюкози у крові (глюкометри), тест-смужками до них та ланцетами, апаратами для вимірювання артеріального тиску.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Питання надання якісної медичної допомоги, виявлення та профілактика захворювань завжди на контролі обласної державної адміністрації та управління охорони здоров‘я ОДА.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 584 особи

Надано допомогу 517 особам

Госпіталізовано 178 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Вересень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку