Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАОблдержадміністрація та управління охорони здоров’я ОДА акцентують увагу на необхідності спілкування медиків з пацієнтами, громадськими організаціями, діячами та спільнотою Миколаївщини. Довіра пацієнта до медичного закладу та лікаря залежить не тільки від професіоналізму, а й від наявності актуальної інформації, роз’яснення та збільшення уваги до відвідувачів, пацієнтів закладів охорони здоров’я області. 28 травня обласним центром здоров’я проведено семінар-тренінг для осіб, відповідальних за висвітлення діяльності, яких визначено в кожному лікувальному закладі.
Щодня медики рятують тисячі життів, допомагають людям зберегти здоров’я, долучитися до здорового способу життя. Громада повинна знати про важливі, значущі події, що відбуваються в медичній галузі. Про це йшлося під час семінару.

Доповідачами окреслено важливі питання спілкування медиків з громадськими організаціями, діячами, приділення уваги представникам засобів масової інформації. У ході тренінгу розібрано окремі ситуації, на прикладі яких проаналізовано шляхи покращення інформаційного супроводу діяльності медичної галузі.

Фото УОЗ ОДА

Медики готові до діалогу, медична галузь Миколаївщини працює відкрито та прозоро.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 524 особи

Надано допомогу 487 особам

Госпіталізовано 149 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходыв

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку