Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАКінець 2018 та перша половина 2019 років - період активного благоустрою території, прилеглої до споруди обласного будинку дитини. Капітальні роботи по заміні зіпсованого асфальтового покриття, перепланування та створення нових групових ігрових майданчиків з верандами, покриття грунту для спортивного майданчика за сучасними будівельними технологіями, ремонт огорожі та її часткову заміну виконують працівники ТОВ «Антарес – БУД».

Граючи на майданчиках, діти не можуть забруднитися, отримати пошкодження на нерівностях. А якщо вже так сталося, що дитина впала, то отримати подряпини на м'якій поверхні майже неможливо.
Своїх зусиль докладає і персонал будинку дитини: працівники груп разом з представниками господарчої служби встановлюють ігрове обладнання, заповнюють піском пісочниці, забезпечують малюків ігровим матеріалом, дбають про естетичне оформлення, облаштовують квітники та природні куточки. Іноді приходять на допомогу і батьки дітей реабілітаційного відділення.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Традиційно напередодні літа в установі проходить важливий захід - огляд групових ігрових майданчиків. Його мета: спонукати працівників на досягнення найефективнішого результату у підготовці території до літнього оздоровчого сезону. Саме у цей період майже усе життя малюків (окрім їжі та сну) переноситься на свіже повітря. За результатами огляду виявлено, що ділянки групових майданчиків поповнилися обладнанням для розвитку основних видів рухів, атрибутами для сюжетно-рольових ігор та готові до оздоровчого сезону.
Обласна державна адміністрація та управління охорони здоров’я ОДА, медична спільнота Миколаївщини постійно на варті захисту прав і здоров’я дітей.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 490 осіб

Надано допомогу 463 особам

Госпіталізовано 148 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку