Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ Вознесенському міському ЦПМСД  проведено практичний тренінг  на тему: «Офтальмоскопія у практиці сімейного лікаря», доповідач - лікар офтальмолог Оксана Москаленко.
Під час зустрічі обговорені питання: своєчасна діагностика захворювань, катаракта, глаукома, основні захворювання сітчатки.
Після теоретичної частини сімейні лікарі мали змогу попрактикуватися та побачити як працює офтальмоскоп, як його потрібно підготовити для дослідження, як підготувати пацієнта та як саме провести дослідження очного дна.

Людське око - один з найскладніших органів чуттів, який отримує інформацію у вигляді світла та зображення, а потім передає її в головний мозок. Оптична система ока, яка дає зображення, схожа з об’єктивом фотоапарата, але вона значно складніше.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доведено, що людина отримує більше 90% інформації за допомогою очей, саме тому різниця стає величезною між поняттями «бачити життя на всі 100%» і «просто бачити».
Облдержадміністрація та управління охорони здоров’я ОДА значну увагу приділяють профілактиці захворювань очей, оснащенню профільних відділень та лікарні.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 576 осіб

Надано допомогу 527 особам

Госпіталізовано 173 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку