Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАНапередодні Дня захисту дітей у Миколаївській області відбулась значуща подія – обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф передано 13 автомобілів екстреної медичної допомоги типу «В».
Урочиста передача авто відбулась 31 травня на площі перед обласною державною адміністрацією, керівництво якої взяло участь у заході.
Голова облдержадміністрації Олексій Савченко, його заступники Олександр Кушнір та Олександр Трайтлі, голова Миколаївської міської ради Тетяна Казакова, начальник управління охорони здоров’я ОДА Павло Георгієв, депутати обласної та міської ради, медична спільнота Миколаївщини та просто небайдужі городяни привітали лікарів з черговим покращенням матеріально-технічної бази, яке надасть можливість значно поліпшити якість та вчасність екстреної допомоги населенню Миколаївської області, в першу чергу сільському населенню, враховуючи специфіку віддаленості від спеціалізованих лікарень та віковий ценз населення, а також виходячи з того, що 50% від усієї кількості виїздів на виклики екстреної медичної допомоги (ЕМД) за номером «103» здійснюється саме мешканцями сіл та селищ.

Фото УОЗ ОДА

Такі позитивні кроки щодо технічного переоснащення МОЦЕМД та МК будуть продовжені у 2019 році.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Парк санітарних автомобілів суттєво оновлено в рамках обласної Програми «Запобігання і лікування серцево-судинних та судино-мозкових захворювань на 2018-2020 роки» на загальну суму 29,946 млн.  грн, з яких 20,0 млн. грн виділено за рахунок субвенції з міського бюджету м. Миколаєва; 5,5 млн. грн – за рахунок обласного бюджету та 4,446 млн.  грн - за рахунок залишку коштів медичної субвенції, який утворився на початок року.
Під час заходу Павло Георгієв особисто ознайомив присутніх з обладнанням нових авто екстреної медичної допомоги.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Як зазначив Олексій Савченко, обласна влада приділяє значну увагу покращенню якості, наближенню медичної допомоги до жителів області, доведенню медичної галузі до сучасних європейських стандартів.
«Об'єднавши бюджети міста Миколаєва та області, ми ще раз в цьому році передаємо найкращу і красиву техніку, яка буде спрямована на користь жителям. Дякую депутатам, які підтримали Програму розвитку і дали можливість здійснити закупівлю цих машин», - сказав голова облдержадміністрації.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 576 осіб

Надано допомогу 527 особам

Госпіталізовано 173 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку