Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ перший день літа, коли увесь світ відзначає Міжнародний День захисту дітей, заступник голови облдержадміністрації Олександр Трайтлі та заступник начальника управління охорони здоров'я ОДА Людмила Чинякова завітали до обласного будинку дитини, щоб привітати малечу зі святом.

"Дуже хочеться, щоб діти у всьому світі, а тим паче на Миколаївщині кожну хвилину свого життя були радісними та щасливими, адже дитинство – це час здійснення бажань. Для малечі влаштували свято, щоб цей день запам’ятався", - зазначив Олександр Трайтлі.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Він подякував колективу закладу за їх щоденний і такий важливий труд, поспілкувався з керівництвом стосовно нагальних питань, що потребують вирішення.
Обласна державна адміністрація та безпосередньо управління охорони здоров'я ОДА опікуються всебічним захистом прав дітей, та найголовніше - турбуються про збереження здоров'я дітей, приділяють значну увагу профілактиці захворювань серед дитячого населення, покращенню матеріально-технічної бази профільних закладів, серед яких і обласний будинок дитини.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 620 осіб

Надано допомогу 558 особам

Госпіталізовано 162 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку