Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА6-7 червня на базі ЧНУ ім. Петра Могили тривала робота науково-практичної конференції «Виклики становлення інклюзивної освіти в Україні в контексті європейських цінностей», в якій взяли участь і спеціалісти обласного будинку дитини. Зустрічі, наради, наукові форуми, «круглі столи», присвячені проблемам інклюзивної освіти, проводяться в стінах університету вже декілька років.

У ході конференції працювали секції, де учасники ознайомилися з успішним досвідом впровадження різних аспектів інклюзії (навчання, корекція, реабілітація), обговорили питання ресурсів та труднощів для розвитку інклюзії, а також розглянули компоненти успішної реалізації інклюзивного освітнього середовища
Проведено також практичний майстер-клас «Командна робота з дитиною з комплексними порушеннями» від Комунальної реабілітаційної установи змішаного типу «Львівський міський центр реабілітації «Джерело», під час якого учасники отримали не лише теоретичні знання, а й практичні рекомендації перевтілення цілей у практичну площину.
Завдання працівників будинку дитини – не лише відкоригувати певні проблеми, а й навчити сім’ї жити гармонійним життям із дитиною із серйозним діагнозом, допомогти дітям стати максимально соціалізованими і щасливими.
Обласна державна адміністрація приділяє значну увагу інклюзивній освіті та реалізації проектів, пов’язаних з нею.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 620 осіб

Надано допомогу 558 особам

Госпіталізовано 162 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку