Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

114 червня відзначається Всесвітній день донора крові, який цьогоріч проходить під гаслом «Безпечна кров для всіх!».У цей день світ дякує усім донорам, які безкоштовно діляться своєю кров'ю для збереження життя тих, хто її потребує. Щороку добровільна пожертва крові від донорів рятує мільйони людей у всьому світі.

 

 

 

 Начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Павло Георгієв напередодні свята з робочим візитом відвідав Миколаївську обласну станцію переливання крові, де перевірив умови роботи медиків та зручність, безпечність маніпуляцій для донорів. Начальник управління осбисто взяв участь у всеукраїнський акції здачи крові і закликав медиків Миколаївщини та небайдужих громадян, приєднатись до спільноти людей, яки дарують свою кров для порятунку хворих та постраждалих.

 

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 620 осіб

Надано допомогу 558 особам

Госпіталізовано 162 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку