Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА18 червня проведено апаратну нараду управління охорони здоров’я облдержадміністрації, у ході якої розглянуто низку питань щодо роботи медичної галузі області. Серед таких – стан інфекційної захворюваності серед дитячого населення у Врадіївському та Єланецькому районах.
Йшлося також про запровадження пакету ВІЛ-послуг у закладах первинної медичної допомоги м. Миколаєва та ЦПМСД Снігурівського району.

До участі та співдоповідей запрошені керівники закладів охорони здоров’я області. Нарада пройшла під головуванням начальника управління охорони здоров’я ОДА Павла Георгієва та за участю заступників начальника Оксани Черненко та Людмили Чинякової.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Контроль за інфекційними захворюваннями – один з пріоритетних напрямків роботи медичної галузі, який постійно знаходиться на контролі облдержадміністрації.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 623 особи

Надано допомогу 570 особам

Госпіталізовано 170 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку