Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАПочинаючи з 1987 року, за рішенням Генеральної Асамблеї ООН у всьому світі сьогодні відзначається Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом.
Мета цього дня, це створення міжнародного суспільства, вільного від зловживання наркотиками. Наркоманія - психічний розлад, зумовлений залежністю від наркотичного засобу або психотропної речовини внаслідок зловживання цим засобом або цією речовиною. Про шкідливість наркотиків сказано чимало. Проте небезпека саме в поширенні наркоманії, оскільки значна кількість молоді, недостатньо усвідомлює згубної пристрасті.
Пам'ятайте! Тільки завдяки спільним зусиллям можна досягти позитивних результатів у вирішенні глобальної проблеми сучасності - наркоманії. Єдиний спосіб протистояти наркотикам - сильна і гнучка система профілактики поширення наркоманії та соціальної реабілітації людей, що вживали наркотики.
Детальніше на сайті #ЦГЗ: http://bit.ly/2Lh9XIF

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 620 осіб

Надано допомогу 558 особам

Госпіталізовано 162 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку