Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА27 червня проведено селекторну нараду Міністерства охорони здоров’я України, в якій взяли участь і представники Миколаївської області – заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Чинякова, експерти та фахівці управління, закладів охорони здоров’я.

Нагадаємо, що 5 червня поточного року в МОЗ України відбулося засідання робочої групи з питань розробки нормативно-правових актів щодо боротьби з інсультом. Основною метою проведення селекторної наради сьогодні є роз’яснення регіонам цілей та процесу збору інформації.


Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Облдержадміністрація та управління охорони здоров’я ОДА тримають на постійному контролі проведення заходів з профілактики та лікування інсульту.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 620 осіб

Надано допомогу 558 особам

Госпіталізовано 162 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку