Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАПро це йшлося під час селекторної наради, що відбулась 2 липня за участю заступників начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксани Черненко та Людмили Чинякової, фахівців управління та експертів з відповідних напрямків.
Нагадаємо, що в області успішно працює обласний центр паліативної допомоги та інтегрованих послуг.

Ще одним важливим питанням, що розглядалося, є надання медичної та колекційної педагогічної допомоги дітям в обласному будинку дитини.
Важливо зазначити, що медичні працівники та керівники вказаних закладів постійно підвищують кваліфікацію, активно співпрацюють з зацікавленими громадськими організаціями, залучають та впроваджують нові технології і методики.
Обласна державна адміністрація та управління охорони здоров’я ОДА тримають на постійному контролі забезпечення доступу населення області до паліативної допомоги та якість надання медичної допомоги дитячому населенню.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 623 особи

Надано допомогу 570 особам

Госпіталізовано 170 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку