Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАСьогодні поблизу села Благодатне Арбузинського району сталася ДТП за участі вантажного мікроавтобусу Mercedes Benz та маршрутного таксі Mercedes Sprinter, є постраждалі. До місця дорожньо-транспортної пригоди оперативно виїхали п’ять машин швидкої медичної допомоги.
Внаслідок аварії одна людина загинула та ще одинадцять постраждали, з яких сім доставлені до Южноукраїнської міської лікарні (3 – у важкому стані, 4 – з легкими ушкодженнями, амбулаторні пацієнти). Чотири пацієнти, один у важкому стані, доставлені до Первомайської ЦМБЛ. Інформація щодо постраждалих наразі уточнюється.
Медики ведуть боротьбу за життя людей. Надання необхідної медичної допомоги усім постраждалим знаходиться на контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров'я ОДА.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 623 особи

Надано допомогу 570 особам

Госпіталізовано 170 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку