Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДелегація Миколаївського обласного бюро судово-медичної експертизи у складі начальника бюро Ольги Дерюгіної та завідуючих відділеннями Світлани Алєйник, Лариси Грушенко, Андрія Назарова, Антоніни Шульги, Світлани Янтар взяли участь у міжнародному конгресі судових медиків, який відбувся 4-5 липня у м. Чернівці.
Учасниками конгресу стали представники Міжнародного Комітету Червоного хреста, директор Науково-Практичного Центру судової медицини університетського центру судової медицини Лозанна-Женева Швейцарської конфедерації професор Сілке Грабхерр, президент Асоціацїї судових медиків Східної Європи Курт Трюбнер, представнии Інститутів юридичної медицини Бельгії, Німеччини, Польщі, Румунії, Молдови та Болгарії та начальники і представники обласних бюро СМЕ України.

Конгрес організовано сумісно Головним бюро судово-медичної експертизи, Асоціацією судових медиків України, Буковинським державним медичним університетом та Чернівецьким обласним бюро судово-медичної експертизи.
У ході конгресу розглянуті питання про особливості реформування охорони здоров’я в Україні, сучасні судово-медичні електронно-ідентифікаційні системи в рамках медичної реформи, деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів. Зарубіжні колеги поділилися напрацюваннями в галузі управління судово-медичною системою, віртуального 3D-дослідження трупів, надали огляд поточної ситуації в судовій радіології, продемонстрували процес об’єднання різних методів 3D-документації та їх застосування в судовій медицині та багато іншого матеріалу.

Фото УОЗ ОДА

Цікавою і актуальною була доповідь завідуючої відділенням медичної криміналістики Миколаївського обласного бюро судово-медичної експертизи Лариси Грушенко «Ефективність комплексного експертного дослідження у визначенні ситуації, що моделюється в процесі розслідування ДТР, які відбулись в умовах неочевидності.»
Доповіді учасників конгресу опубліковано в збірнику «Буковинський медичний вісник», який включено до «Ulrichsweb Global Serials Directory», наукометричних і спеціалізованих баз даних «GoogleScholar (США)» «Index Copernicus International (Польща)» «Scientific Indexing Services (США)», « InfobaseIndex (Індія)», НБУ ім. Вернадського, «Джерело».

Фото УОЗ ОДА

Конгрес відбувся на вищому рівні і має велике науково-практичне значення.
Облдержадміністрація та безпосередньо управління охорони здоров’я ОДА приділяють велику увагу постійному підвищенню кваліфікації медичних працівників, необхідності обміну досвідом з колегами з інших областей та країн, запровадження нових методик та технологій.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 553 особи

Надано допомогу 506 особам

Госпіталізовано 172 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку