Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАНа базі Миколаївської обласної інфекційної лікарні 9 липня відбулося показове учбово-тренувальне заняття з розгортанням госпітальної бази на випадок холери. Розгортання госпіталю проводилось за участю заступника начальника управління охорони здоров’я ОДА Оксани Черненко, представників ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України», адміністрації лікарні, головних експертів управління охорони здоров’я.

У ході тренувального розгортання шпиталю відпрацьовано практичні навички медичного персоналу з прийому пацієнтів, санітарної обробки транспорту, госпіталізації до відділення та відбору матеріалу на холеру, та алгоритми надання медичної допомоги.
В цілому, дії персоналу щодо розгортання шпиталю були чіткими злагодженими, отримали оцінку «добре». Дано рекомендації фахівців щодо удосконалення протиепідемічних заходів.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 540 осіб

Надано допомогу 488 особам

Госпіталізовано 151 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку