Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАПротягом червня-липня, в рамках заходів до Дня донора, медики Миколаївської області знову стали донорами. Адже люди в білих халатах рятують життя не тільки виконуючи свої безпосередні обов’язки. Тож медики знову згуртувались в єдиному благородному бажанні допомогти врятувати життя - коридори обласної станції переливання крові вже вкотре наповнені медпрацівниками, бажаючими здати кров.
До акції з донорства долучилися 73 особи, серед яких начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв, працівники міського управління охорони здоров’я. Серед закладів охорони здоров’я найактивнішими донорами були медпрацівники обласного протитуберкульозного диспансеру, обласної психіатричної лікарні №1 та ЦПМСД №1 м. Миколаєва.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Лікарі цінують кожного донора. Цілком заслужено вони завжди та повсюди користуються особливою пошаною та повагою у суспільстві. Донори, які здали кров безоплатно у кількості 40 разів, а плазму у кількості 60 разів, мають пільги відповідно до Закону України «Про донорство крові та її компонентів».
Нагадаємо, що донором може бути кожна здорова людина у віці від 18 років. Не допускаються до здачі крові лише особи, які страждають на гострі та хронічні захворювання, а також ті, які знаходяться на обліку по СНІДу, гепатитам та сифілісу.

Фото УОЗ ОДА

При зверненні вперше до обласної станції переливання крові оформлюється карта донора, заповнюється анкета, проводиться медичний огляд лікарями.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Перед здачею крові проводиться перевірка донора з електронною картотекою Єдиного донорського реєстру. Кров кожного донора ретельно досліджується – визначаються група крові та резус-фактор, перевіряється на наявність вірусів (ВІЛ-інфекція, гепатит В, гепатит С, сифіліс). Кров з позитивним результатом аналізів на вищезазначені інфекції бракується та утилізується.

Фото УОЗ ОДА

Сам процес забору крові займає всього 5-10 хвилин.

Фото УОЗ ОДА

У дорослої людини 4-5 літрів крові. Під час кроводачі беруть 450 мл крові, що складає 7% від усієї крові, яка відновлюється впродовж 72 годин. Кроводача стимулює імунну систему і поліпшує обмін речовин.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Обласна державна адміністрація та управління охорони здоров’я ОДА щиро дякують кожній людині, яка стала донором.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 432 особи

Надано допомогу 397 особам

Госпіталізовано 115 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку