Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА11 липня в обласній клінічній лікарні проведено тренінг для спеціалістів багатопрофільної лікарні Баштанського району, Березнегуватської, Казанківської, Новобузької, Снігурівської, Березанської, Миколаївської, Новоодеської та Очаківської центральних районних лікарень.
Такі тренінги з метою ефективної реалізації впровадження в області системи діагностично-споріднених груп (ДСГ) проводитимуться протягом липня із залученням представників закладів охорони здоров я області.
Нагадаємо, що ДСГ - це групи захворювань, які подібні за середньою ресурсоємністю (вартістю, структурою витрат, набором використовуваних клінічних ресурсів тощо).

Усі системи фінансування лікарень на базі ДСГ мають п’ять складових:
1. Вибір системи класифікації пацієнта та варіанта ДСГ, а також призначення медичних послуг, що надаватимуться окремим пацієнтам, відповідно до системи класифікації.
2. Оцінка діяльності лікарень шляхом збору даних про діяльність медичного закладу з використанням групування за ДСГ.
3. Аналіз роботи стаціонарів із застосуванням ДСГ та даних про витрати.
4. Встановлення ціни у рамках ДСГ, включаючи встановлення розміру витрат, визначення тих витрат, що включаються, та розрахунок середньої ціни для кожної ДСГ.
5. Укладання договору на основі ДСГ, включаючи формування системи оплати на базі ДСГ, що враховує ціни і витрати у рамках ДСГ, а також забезпечує стимули для підвищення ефективності та якості.
У Миколаївській області до пілотного проекту з впровадження ДСГ в Україні включено три заклади: обласна клінічна лікарня, лікарні швидкої медичної допомоги та обласний центр здоров’я (куратор пілоту в області).

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Облдержадміністрація та управління охорони здоров’я облдержадміністрації тримають на постійному контролі підвищення кваліфікації медичних працівників області.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 524 особи

Надано допомогу 487 особам

Госпіталізовано 149 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходыв

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку