Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАСтосовно інформації, оприлюдненої в одному з електронних видань, управління охорони здоров’я облдержадміністрації по суті питання повідомляє. Отоларингологічне відділення Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні розташовано на другому поверсі двоповерхового корпусу лікарні з 2000 року. На даний час відділення потребує часткового ремонту та оновлення меблів.
Питання матеріально-технічного забезпечення закладу знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.

Протягом останнього часу оновлено меблі приймально-діагностичного відділення та частково оновлені меблі в неонатологічному відділенні. Закуплено високотехнологічну медичну апаратуру. Крім того, проводяться поточні ремонти з оновлення палат і робочих приміщень підрозділів лікарні, у тому числі в отоларингологічному відділенні: відремонтовано під’їзну частину основної будівлі; відремонтовано 50% палат, дві оглядові, маніпуляційну, операційну і передопераційну за рахунок як бюджетних, так і позабюджетних коштів. Подальші ремонті роботи та оновлення матеріально-технічної бази відділення будуть проводитись в межах бюджетного фінансування та за рахунок залучення позабюджетних коштів.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 540 осіб

Надано допомогу 488 особам

Госпіталізовано 151 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку