Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ неврологічному відділенні обласної клінічної лікарні одержано перший позитивний досвід проведення тромболізісної терапії при гострому порушенню мозкового кровообігу, відповідно до обласної програми «Запобігання та лікування серцево-судинних и судинно-мозкових захворювань».
Запорукою успіху в наданні невідкладної допомоги при інсультах є чітка робота усіх ланок медичної служби.

Як і передбачено протоколом надання невідкладної медичної допомоги, важливу роль зіграла своєчасна доставка пацієнта до лікарні бригадою швидкої допомоги, що дозволило у межах терапевтичного вікна провести КТ-діагностику та здійснити успішну тромболізісну терапію.

Фото УОЗ ОДА

Надання невідкладної, спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги при гострому порушенню мозкового кровообігу знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 553 особи

Надано допомогу 506 особам

Госпіталізовано 172 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку