Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА24 липня з метою ефективної реалізації проведено черговий тренінг з питань впровадження  системи діагностично-споріднених груп. ДСГ - це групи захворювань, які подібні за середньою ресурсоємністю (вартістю, структурою витрат, набором використовуваних клінічних ресурсів тощо).
Нагадаємо, що усі системи фінансування лікарень на базі ДСГ мають п’ять складових:

1. Вибір системи класифікації пацієнта та варіанта ДСГ, а також призначення медичних послуг, що надаватимуться окремим пацієнтам, відповідно до системи класифікації.
2. Оцінка діяльності лікарень шляхом збору даних про діяльність медичного закладу з використанням групування за ДСГ.
3. Аналіз роботи стаціонарів із застосуванням ДСГ та даних про витрати.
4. Встановлення ціни у рамках ДСГ, включаючи встановлення розміру витрат, визначення тих витрат, що включаються, та розрахунок середньої ціни для кожної ДСГ.
5. Укладання договору на основі ДСГ, включаючи формування системи оплати на базі ДСГ, що враховує ціни і витрати у рамках ДСГ, а також забезпечує стимули для підвищення ефективності та якості.

Фото УОЗ ОДА

У Миколаївській області до пілотного проекту з впровадження ДСГ в Україні включено три заклади: обласна клінічна лікарня, лікарні швидкої медичної допомоги та обласний центр здоров’я (куратор пілоту в області).
Цього разу у заході взяли участь спеціалісти Вознесенської та Первомайської багатопрофільних лікарень, Врадіївської, Доманівської, Кривоозерської, Арбузинської, Братської, Веселинівської, Єланецької центральних районних лікарень та Южноукраїнської міської лікарні. Окрім районних, активно долучились до роботи в ході тренінгу і обласні заклади охорони здоров’я: дитяча клінічна, офтальмологічна, інфекційна лікарні, онкологічний, шкірно-венерологічний, наркологічний та протитуберкульозний диспансери, психіатричні лікарні №1 і №2, центр паліативної допомоги та інтегрованих послуг, клінічний госпіталь ветеранів війни, лікарня відновного лікування.

Фото УОЗ ОДА

Триває реформування медичної галузі, дотримуючись сучасних стандартів та вимог сьогодення.
Облдержадміністрація та управління охорони здоров’я облдержадміністрації тримають на постійному контролі підвищення кваліфікації медичних працівників області.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 576 осіб

Надано допомогу 527 особам

Госпіталізовано 173 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку