Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАМиколаївська область приєдналась до кампанії з вакцинації від дифтерії та правця «Вакциновані - значить захищені», розпочатої МОЗ України.
Пацієнтам слід вакцинуватися до вересня, оскільки з початком навчального року кількість випадків захворювання на інфекційні хвороби зростає, отже ризик виникнення спалаху підвищується.

«Низький рівень вакцинації - одна з причин спалаху кору, який ми маємо зараз в Україні. Від літа 2017 року через ускладнення від кору померли 39 людей. А дифтерія - страшніша за кір. Бо смертність набагато вища: з тисячі хворих, за статистикою, помирає від 50 до 100 людей. Захищені ті, хто вакциновані. Закликаю кожного - підіть до сімейного лікаря, перевірте, коли ви востаннє вакцинувалися і за потреби - зробіть щеплення. Вакцини є. Вони якісні, безпечні та безоплатні», - розповіла в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.
Головний експерт управління охорони здоров’я облдержадміністрації з загальної практики – сімейної медицини Ольга Присяжнюк зазначає, що цього року миколаївці активніше та відповідальніше поставилися до вакцинації – 44,6% щеплено від дифтерії та правця за шість місяців 2019 року. Вакцинація безкоштовна. Для того, щоб зробити щеплення, необхідно лише звернутися до свого сімейного лікаря.
У тісній співпраці з засобами масової інформації медики нагадують, що вакцинація – єдиний надійний захист, що рятує життя. Не зволікайте – вакцинуйтеся!
Облдержадміністрація та управління охорони здоров’я ОДА тримають на постійному контролі питання вакцинації населення Миколаївської області.

Фото УОЗ ОДА

Screenshot 2

Фото

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 760 осіб

Надано допомогу 671 особі

Госпіталізовано 258 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини