Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАМиколаївська область приєдналась до кампанії з вакцинації від дифтерії та правця «Вакциновані - значить захищені», розпочатої МОЗ України.
Пацієнтам слід вакцинуватися до вересня, оскільки з початком навчального року кількість випадків захворювання на інфекційні хвороби зростає, отже ризик виникнення спалаху підвищується.

«Низький рівень вакцинації - одна з причин спалаху кору, який ми маємо зараз в Україні. Від літа 2017 року через ускладнення від кору померли 39 людей. А дифтерія - страшніша за кір. Бо смертність набагато вища: з тисячі хворих, за статистикою, помирає від 50 до 100 людей. Захищені ті, хто вакциновані. Закликаю кожного - підіть до сімейного лікаря, перевірте, коли ви востаннє вакцинувалися і за потреби - зробіть щеплення. Вакцини є. Вони якісні, безпечні та безоплатні», - розповіла в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.
Головний експерт управління охорони здоров’я облдержадміністрації з загальної практики – сімейної медицини Ольга Присяжнюк зазначає, що цього року миколаївці активніше та відповідальніше поставилися до вакцинації – 44,6% щеплено від дифтерії та правця за шість місяців 2019 року. Вакцинація безкоштовна. Для того, щоб зробити щеплення, необхідно лише звернутися до свого сімейного лікаря.
У тісній співпраці з засобами масової інформації медики нагадують, що вакцинація – єдиний надійний захист, що рятує життя. Не зволікайте – вакцинуйтеся!
Облдержадміністрація та управління охорони здоров’я ОДА тримають на постійному контролі питання вакцинації населення Миколаївської області.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 620 осіб

Надано допомогу 558 особам

Госпіталізовано 162 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку