Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДо Всесвітнього Дня боротьби з гепатитом з метою підвищення обізнаності громадськості про симптоми, методи діагностики, скринінгу, профілактики та лікуванню хронічних вірусних гепатитів, зокрема гепатиту С в Миколаївській області проведено заходи, в яких взяли участь понад 1000 учасників. До акцій залучились спеціалісти обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг Миколаївської обласної ради.

Всі бажаючі отримали інформаційні матеріали та поради медичних працівників.
25 липня підписано додаткову угоду по виконанню меморандуму про співпрацю з БО БФ «Лікарі без кордонів» щодо додаткового лікування 200 пацієнтів від гепатиту С до кінця 2019 року.
Облдержадміністрація та управління охорони здоров’я ОДА тримають на постійному контролі надання якісної медичної допомоги хворим на гепатити та інформування населення щодо профілактики інфекційних захворювань.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 540 осіб

Надано допомогу 488 особам

Госпіталізовано 151 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку