Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАНайкращий метод профілактики інфекційних хвороб, керованих засобами імунопрофілактики – це вакцинація.
За І півріччя 2019 року, відповідно до даних зведеного звіту МОЗ України про виконання профілактичних щеплень за спеціальною програмою «УкрВАК», порівняно з минулим роком, значно покращились показники імунізації населення області. Досягнуто перевищення середніх по Україні показників щеплень за всіма напрямками та віковими групами згідно з календарем щеплень.

Заклади охорони здоров’я області забезпечені у достатній кількості якісною вакциною. Розроблено та затверджено Календарний план щодо додаткової імунізації населення, у тому числі з груп професійного ризику (працівники медичних, освітніх закладів, нацполіції тощо), виконання якого перебуває на постійному контролі в облдержадміністрації та управлінні охорони здоров'я облдержадміністрації.
Жителям Миколаївської області з усіх питань щодо проведення планової чи позапланової імунізації необхідно звернутись безпосередньо до центру первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання або до лікаря, з яким укладено декларацію щодо надання медичної допомоги.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 540 осіб

Надано допомогу 488 особам

Госпіталізовано 151 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку