Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

1Про це йшлося під час відео-наради, що відбулась 6 серпня під головуванням заступника начальника управління охорони здоров’я Оксани Черненко та за участю фахівців обласного та міського управлінь охорони здоров’я, керівників закладів та підприємств охорони здоров’я Вознесенського та Первомайського госпітальних округів.

Про стан надання медичної допомоги пацієнтам з хронічною хворобою нирок, яким показано замісну ниркову терапію методом гемодіалізу, та її ресурсне забезпечення із змістовною доповіддю виступила в.о. головного лікаря обласної клінічної лікарні Наталя Романюк.

                                      11
Учасники наради також заслухали доповідь щодо стану підготовки закладів охорони здоров’я до опалювального сезону 2019-2020 років.
Створення комфортних умов для лікування та роботи медичних працівників, надання медичної допомоги пацієнтам з хронічною хворобою нирок знаходиться на контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.

                                      111

                                      1111

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 553 особи

Надано допомогу 506 особам

Госпіталізовано 172 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку