Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

DSC074256 серпня під головуванням начальника управління охорони здоров’я Павла Георгієва в місті Вознесенськ відбулась нарада з питання роботи закладів охорони здоров'я в умовах госпітальних округів. У засіданні взяли участь керівники ЦРЛ, міських лікарень, КНП ЦПМСД Вознесенського та Первомайського госпітальних округів. Зі вступним словом виступив начальник управління охорони здоров’я.

Він окреслив основні завдання та приоритети роботи закладів в умовах реформування галузі охорони здоров’я та наголосив, що суспільна робота медиків та влади спрямована на покращення надання медичної допомоги мешканцям області. Разом з тим потребують вирішення проблемні питання, пов’язані з здійсненням міжрайонних трансферів, прийняття перспективних планів рогвитку госпітальних округів, без яких неможливо скласти маршрут пацієнта.
Щодо роботи закладів охорони здоров'я в госпітальних округах доповіли Володимир Красьоха – головний лікар КП КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня та Олег Чекрижов - головний лікар КНП Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня. За підсумками наради прийняті відповідні рішення та намічено план дій.

DSC07420

                                DSC07426

                               DSC07437

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 540 осіб

Надано допомогу 488 особам

Госпіталізовано 151 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку