Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА3 вересня в обласній психіатричній лікарні №1 відкрито після реставрації скульптуру оленя, що знаходиться в зоні відпочинку. Скульптуру відновлено за ініціативи громадського діяча Дмитра Рябченка, який звернувся за підтримкою до центру розвитку місцевого самоврядування та інших небайдужих громадян.

Відновленням малої архітектурної форми протягом року керувала миколаївський скульптор Наталія Макаєва, яка побачила реконструйовану скульптурну композицію саме такою – символічно в стилі Вінсента Віллема ван Гога – білий олень був встановлений на території закладу з середини минулого століття та став своєрідною візитівкою психіатричної лікарні.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

На відкриття відновленого пам’ятника завітали працівники закладу та представник управління охорони здоров’я облдержадміністрації, які зазначили важливість створення зон відпочинку у закладах цього профілю – адже це є однією зі складових відновлення душевної рівноваги.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 562 особи

Надано допомогу 492 особам

Госпіталізовано 178 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку