Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА11 вересня під головуванням заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксани Черненко проведено робочу нараду з керівниками обласних закладів. Серед питань, які було розглянуто на нараді, - подальший план з автономізації закладів та підготовка спеціалізованих та високоспеціалізованих закладів охорони здоров’я до співпраці з НСЗУ (інформатизація).

На даний час відбувається перехід закладів, що забезпечують  спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу населенню на нову систему фінансування. Однією з основних умов укладання договору з НСЗУ є автономізація закладу – перетворення   в  комунальне некомерційне підприємство, комп’ютеризація, вибір МІС, підключення до e-Health.
Підводячи підсумки наради, Оксана Черненко наголосила, що якість надання медичної допомоги населенню Миколаївської області знаходиться на постійному контролі управління та облдержадміністрації, і саме на поліпшення якості медичної допомоги направлена реформа медичної галузі.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 576 осіб

Надано допомогу 527 особам

Госпіталізовано 173 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку