Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА6 вересня у Вільнозапорізькій ОТГ урочисто відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини.
Участь у відкритті взяли керівники району та громади, медичний персонал районного центру первинної медико-санітарної допомоги, а також жителі села.
Будівництво амбулаторії здійснювалося за рахунок коштів державного, обласного, районного та сільських бюджетів на загальну суму понад 8 млн грн. З обласного бюджету також виділено 400 тис. грн на будівництво під’їзної дороги до самого приміщення амбулаторії.

Нова амбулаторія обслуговуватиме жителів сіл Вільне Запоріжжя, Показне, Новоюріївка, Максимівка, Білоцерківка, Новохристофорівка, Лоцкіно, Пархомівка , а це близько 2700 громадян.
В закладі встановлено сучасне обладнання для лікування й діагностики різних захворювань на суму 110 тис. грн. за державні кошти. Придбано та встановлено телемедичне обладнання на суму 110 тис. грн, з них - 11 тис. грн – співфінансування Вільнозапорізької ОТГ.
Окрім того, в рамках реалізації державної програми «Сільська медицина для людей» подаровано службовий автомобіль для невідкладної допомоги.
«Ми бачимо, що реформа приносить перші позитивні результати, і це не лише для пацієнта, а й для лікаря. Новозбудована амбулаторія – це здоров’я і комфорт для жителів сіл, а для медичного персоналу це робочі місця та заробітна плата», - відмітив голова Вільнозапорізької ОТГ Олександр Латій.
Завідуючий новозбудованою Вільнозапорізькою амбулаторією Микола Меншій у своєму слові наголосив, що відкриття таких оновлених амбулаторій – це важливий крок задля збереження здоров’я жителів громади, а Наталія Завальнюк зазначила, що головними завданнями для влади має бути соціальний захист населення та доступна якісна медицина.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 562 особи

Надано допомогу 492 особам

Госпіталізовано 178 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку