Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА6 вересня у Вільнозапорізькій ОТГ урочисто відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини.
Участь у відкритті взяли керівники району та громади, медичний персонал районного центру первинної медико-санітарної допомоги, а також жителі села.
Будівництво амбулаторії здійснювалося за рахунок коштів державного, обласного, районного та сільських бюджетів на загальну суму понад 8 млн грн. З обласного бюджету також виділено 400 тис. грн на будівництво під’їзної дороги до самого приміщення амбулаторії.

Нова амбулаторія обслуговуватиме жителів сіл Вільне Запоріжжя, Показне, Новоюріївка, Максимівка, Білоцерківка, Новохристофорівка, Лоцкіно, Пархомівка , а це близько 2700 громадян.
В закладі встановлено сучасне обладнання для лікування й діагностики різних захворювань на суму 110 тис. грн. за державні кошти. Придбано та встановлено телемедичне обладнання на суму 110 тис. грн, з них - 11 тис. грн – співфінансування Вільнозапорізької ОТГ.
Окрім того, в рамках реалізації державної програми «Сільська медицина для людей» подаровано службовий автомобіль для невідкладної допомоги.
«Ми бачимо, що реформа приносить перші позитивні результати, і це не лише для пацієнта, а й для лікаря. Новозбудована амбулаторія – це здоров’я і комфорт для жителів сіл, а для медичного персоналу це робочі місця та заробітна плата», - відмітив голова Вільнозапорізької ОТГ Олександр Латій.
Завідуючий новозбудованою Вільнозапорізькою амбулаторією Микола Меншій у своєму слові наголосив, що відкриття таких оновлених амбулаторій – це важливий крок задля збереження здоров’я жителів громади, а Наталія Завальнюк зазначила, що головними завданнями для влади має бути соціальний захист населення та доступна якісна медицина.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 512 осіб

Надано допомогу 461 особі

Госпіталізовано 145 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини