Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

3 glavnaya 212-13 вересня 2019 року у м. Бердянськ, Запорізької області, відбувся міжобласний чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги «Бердянська хвиля – 2019», який мав на меті удосконалення та розвиток системи екстреної медичної допомоги України.

У змаганні приймала участь бригада Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у складі: Литвинцева Дмитра Борисовича, Часника Євгена Володимировича, Ковальчука Дмитра Володимировича, яка за результатами змагань, посіла VI загально – командне місце з 12 команд Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Одеської, Чернівецької, Харківської та Миколаївської областей.


Команда Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф прийняла участь у мастер - класах з надання екстреної медичної допомоги при критичних станах: «Особливості сортування» і «Огляд та травмоогляд».
Набутий на змаганнях досвід, дозволить підвищити рівень бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги у наданні екстреної медичної допомоги мешканцям Миколаївської області.

 Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 432 особи

Надано допомогу 397 особам

Госпіталізовано 115 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку