Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА1 жовтня проведено відео-нараду управління охорони здоров’я облдержадміністрації з керівниками районних та міських (міст обласного значення) закладів охорони здоров’я/КНП, ЦПМСД обеднаних теріторіальних громад під головуванням заступника начальника управління Людмили Чинякової, в якій взяли участь заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Віктор Фаюк, головний лікар обласної дитячої клінічної лікарні Пліткін О.Ю., в.о. головного лікаря обласного наркологічного диспансеру Таран В.А.
Під час наради заслухано доповіді головного експерта управління охорони здоров’я за напрямом "Генетика медична" Ірини Зінкіної "Про реєстр орфанних захворювань в області та стан медичного обслуговування дітей зорфанними хворобами" та головного експерта управління охорони здоров’я за напрямом "Психічне здоров’я" Миколи Бережника "Про забезпечення доступу пацієнтам з синдромом залежності від опіоїдів до замісної підтримуючуї терапії".

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 620 осіб

Надано допомогу 558 особам

Госпіталізовано 162 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку