Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото  УОЗ ОДА2 жовтня в управлінні охорони здоров'я проведено робочу нараду управління охорони здоров’я облдержадміністрації під головуванням заступника начальника управління Людмили Чинякової з головними лікарями закладів охорони здоров'я вторинного рівня. У нараді взяли участь головний лікар обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Самойлов та головний лікар обласної дитячої клінічної лікарні Олександр Пліткін.
На нараді обговорювались питання надання ургентної та невідкладної допомоги дітям в умовах реформування галузі та трансформації закладів. Головний лікар обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Самойлов наголосив, що питання корегування маршрута пацієнта потрібно вирішувати якмога швидше. Керівники лікарень доповіли про готовність до роботи в нових умовах та про плани співпраці у складі госпітальних округів.
Медична допомога населенню Миколаївської області знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 620 осіб

Надано допомогу 558 особам

Госпіталізовано 162 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку