Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото  УОЗ ОДАДітей, що постраждали в наслідок дорожньо-транспортной пригоди 1 жовтня, сьогодні відвідали заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі та начальник обласного управління охорони здоров’я Павло Георгієв.
9-річний хлопчик та 11-річна дівчина почуваються добре, лікарі оцінюють їх стан як стабільний з позитивною динамікою. Олександр Трайтлі ознайомився з умовами їх перебування в закладі та ходом надання медичної допомоги.
Разом з Павлом Георгієвим та головним лікарем закладу Олександром Пліткіним заступник голови ОДА перевірив роботу інших стаціонарних відділень лікарні. Наявність медикаментів та необхідного обладнання для лікування маленьких пацієнтів, умови перебування батьків, побутові питання, кадри, умови праці для медичного персоналу – відповіді на усі питання надав начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв.
Олександр Трайтлі відзначив наявність необхідного сучасного обладнання та високий професіоналізм лікарів, завдяки чому існує можливість надавати якісну медичну допомогу всім пацієнтам та наголосив, що питання надання якісної, своєчасної медичної допомоги знаходиться на особистому контролі голови облдержадміністрації Олександра Стадніка.

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 620 осіб

Надано допомогу 558 особам

Госпіталізовано 162 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку