Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАНа території Миколаївської області протягом 2,5 років реалізується проект щодо надання мобільної медичної і соціально-психологічної підтримки ЛЖВ. За цей час заклади охорони здоров’я області та міста отримали технічну допомогу, проведено навчання медпрацівників з питань тестування на ВІЛ. 8 жовтня проведено прес-конференцію за підсумками реалізації проекту, в якій взяли участь заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Черненко, заступник начальника міського управління охорони здоров’я Анатолій Бабін, лікарі обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг, міських ЦПМСД, директора благодійного фонду «Баварський дім, Одеса» Марія Дегтяренко та радник Карл Вальтер, представників обласного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді, департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Серед важливих досягнень трирічного проекту – відкриття на базі Миколаївського обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг кабінету «Гарячої лінії» для телефонного консультування з питань ВІЛ-інфекції жителів області та міста, створення «Мобільної служби» для виїздів лікарів до пацієнтів додому за запитом ВІЛ-інфікованих осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно прибути до закладу охорони здоров’я.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

«За час реалізації проекту проведено 60 триденних тренінгів «Консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію з використанням швидких тестів пацієнтів за ініціативою лікарів та профілактика стигматизації людей, що живуть з ВІЛ», під час яких отримали теоретичні знання та практичні навички 623 лікаря та 676 медичних сестри Миколаївської області. Також для 224 соціальних працівників і 814 психологів та педагогів проведено 50 триденних тренінгів «Консультування з питань ВІЛ-інфекції, вірусних гепатитів та туберкульозу, профілактика стигматизації людей, які живуть з ВІЛ»», - розповів радник БФ «Баварський дім, Одеса» Карл Вальтер.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації підкреслила важливість реалізації таких проектів на території Миколаївської області та запевнила, що є потреба у подальшій плідній співпраці з фондом у напрямку надання паліативної допомоги та освітніх програм.

Фото УОЗ ОДА

Медична допомога населенню Миколаївської області знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 620 осіб

Надано допомогу 558 особам

Госпіталізовано 162 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку