Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАТриває поетапне реформування будинку дитини, яке згідно з Державною програмою повинно завершитися в 2023 році.
Першими кроками у цьому напрямку були: створення умов для утримання дітей з особливими потребами, впровадження різноманітних методик медичного та педагогічного впливу, надання допомоги малюкам 1-го року життя у присутності батьків для формування їх спроможності продовжувати роботу з дитиною вдома.

Наступним кроком стало юридичне обгрунтування зміни статусу нашої установи. 10 вересня 2019 року 27 позачергова сесія обласної ради сьомого скликання приняла рішення про припинення діяльності Миколаївського обласного будинку дитини в результаті реорганізації шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївський обласний будинок дитини" Миколаївської обласної ради без скорочення ліжко-місць та медичного персоналу.
Цей крок надає фінансово-економічну незалежність нашому закладу. Після тарифікації послуг працівники будинку дитини отримають можливість надавати платні послуги. Слід зазначити, що для дітей і батьків ці послуги так і залишаться безкоштовними.
Співробітники закладу вже зараз застосовують широкий спектр медичної та педагогічної допомоги дітям реабілітаційних груп та групи раннього втручання, що складає 39% від усього дитячого контингенту установи.
Медична допомога дитячому населенню знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 432 особи

Надано допомогу 397 особам

Госпіталізовано 115 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку