Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДо Всесвітнього Дня анестезіолога в обласній клінічній лікарні проведено науково-практичну конференцію «Актуальні питання анестезіології та інтенсивної терапії» за участю представників асоціації анестезіологів України, Київського національного медичного університету та інших.

Серед важливих тем, що розглянуті доповідачами: «Менеджмент крові пацієнта при критичних станах», «Стратегія  знеболення при політравмі», «Новітні технології в анестезіології» та «Тромболізіс при гострому ішемічному інсульті».

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Медична допомога населенню області та постійне підвищення кваліфікації лікарів знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 432 особи

Надано допомогу 397 особам

Госпіталізовано 115 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку