Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА17 жовтня проведено оперативну нараду управління. У засіданні взяли участь заступник начальника УОЗ ОДА Оксана Черненко, в. о. головного лікаря обласного протитуберкульозного диспансеру Ольга Пархоменко, в.о. заступника головного лікаря з медичної частини Світлана Стригуль, заступник головного лікаря по мережі Євгенія Баненкова. Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв зазначив важливість ефективної роботи в напрямку профілактики, своєчасного виявлення та лікування туберкульозу, що є соціально значущим захворюванням. Він висловив впененість, що завдяки впровадженню нових схем лікування, ефективність лікування підвищиться до 75%, визначених рекомендаціями ВООЗ. Це будуть впевнені кроки по виконанню стратегії по підвищенню єфективності протидії та пошитенню туберкульозу в області.

Фото УОЗ ОДА

У ході наради проаналізовано епідситуацію з ТБ в області за підсумками 9 місяців 2019 року, а також обговорено проблемні питання лікування хворих на хіміорезистентний туберкульоз.
За 9 місяців 2019 року епідемічна ситуація з туберкульозу в області є відносно стабільною та контрольованою. Захворюваність на ТБ зменшилась. За рівнем захворюваності область посідає десяте місце в Україні.
Ускладнюють епідситуацію випадки хіміорезистентного туберкульозу. В області своєчасно діагностуються резистентні форми ТБ за рахунок молекулярно-генетичних досліджень, якими на 100% охоплені всі хворі, які розпочинають лікування.

Фото УОЗ ОДА

Медична допомога населенню області знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 432 особи

Надано допомогу 397 особам

Госпіталізовано 115 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку