Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАОтримання людьми якісної та своєчасної допомоги від лікарів – один з пріоритетів, поставлених до виконання Президентом України Володимиром Зеленським. Кожен громадянин повинен бути впевненим, що його здоров’я у надійних руках і він отримає належне лікування.
На цьому наголосив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік у ході наради з керівниками обласних закладів охорони здоров’я Миколаївщини у вівторок, 5 листопада.
Голова ОДА відзначив, що наразі важливо налагодити інфраструктуру в регіоні, аби автомобілі швидкої допомоги своєчасно діставалися до пацієнтів.

Присутні розглянули ряд актуальних питань у сфері медичної галузі. Серед них – недостатнє кадрове забезпечення, поліпшення матеріально-технічної бази, ремонт закладів.

Фото УОЗ ОДА

«Домовилися попрацювати над пропозиціями до Кабінету Міністрів України щодо відпрацювання випускниками, які навчалися за бюджетні кошти у медуніверситетах, 3-х років у закладах охорони здоров’я. Це допоможе вирішити питання з кадрами. Ми ж в свою чергу будемо створювати привабливі умови для роботи», - прокоментував очільник області.
Також Олександр Стаднік з присутніми керівниками медичних закладів домовилися про створення робочої групи для оперативного вирішення нагальних питань у сфері охорони здоров’я, а одного з її членів обрати радником голови ОДА для ефективної комунікації.

Фото УОЗ ОДА

Окремо очільник Миколаївщини наголосив на важливості постійної роботи з забезпечення хворих інсуліном.
«Медицина – наш пріоритет. Об’єднуємось і працюємо», - резюмував він.

Фото УОЗ ОДА

Олександр Стаднік зазначає, що за рахунок додаткових надходжень до обласного бюджету обсяг видатків збільшено майже на 48 млн грн. Залучені  кошти планується спрямувати:
- на охорону здоров’я – більше 36 млн грн. (капітальний ремонт відділення онкогематології обласної клінічної лікарні, придбання медичних препаратів, оновлення інвентарю в обласних медичних закладах; також передбачено кошти на облаштування робочих місць лікарів комп’ютерною технікою та придбання ліцензій для обласних медичних закладів  у зв’язку з їх переходом на фінансування з державного бюджету через Національну службу здоров’я України);
- на розвиток спорту - майже 4 млн грн. (завершення капітального ремонту Миколаївської обласної комплексної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи, проведення спортивних заходів тощо);
- на реалізацію проєктів з реконструкції та капітального будівництва закладів освіти і охорони здоров’я – більше 5 млн грн (за співфінансування коштів державного бюджету);
- на реалізацію першочергових заходів з попередження надзвичайних ситуацій - майже 1,5 млн грн;
- на соціальний захист дітей та розвиток культури - більше 1 млн грн.
«Охорона здоров’я, освіта, соціальний захист, спорт – сфери, які чи не найбільше турбують людей. З самого початку своєї роботи на посаді голови Миколаївської облдержадміністрації визначив ці напрямки одними з першочергових для розвитку. Сподіваюсь, що депутати обласної ради, які дійсно налаштовані на розбудову області, підтримують запропоновані нами зміни до бюджету Миколаївщини 2019 року», - коментує Олександр Стаднік.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 524 особи

Надано допомогу 487 особам

Госпіталізовано 149 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходыв

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку