Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ четвер, 7 листопада, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік побував з візитом у Миколаївській обласній дитячій клінічній лікарні, де ознайомився з умовами та роботою відділення інтенсивної терапії новонароджених та педіатричного відділення для новонароджених та недоношених немовлят.

«Лікарі роблять свою справу з повною віддачею, виходжуючи діток з надзвичайно низькою вагою.
Почув потребу у багатофункціональних моніторах. Профільна служба відпрацює питання для їх закупівлі у найближчі терміни», - прокоментував Олександр Стаднік.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Також очільник області побачив у роботі новий сучасний автомобіль швидкої медичної допомоги, отримання якого стало можливим за особистої ініціативи Президента Володимира Зеленського. Так сталося, що сьогодні швидка доправила до закладу новонародженого малюка для подальшого надання меддопомоги.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

«Особисто впевнився, що автівка у повному обсязі обладнана усім необхідним для якісних реанімаційних заходів маленьких пацієнтів, в тому числі апаратом штучної вентиляції легенів та кювезом зі спеціальною повітряною подушкою, що зменшує ризик транспортування», - відзначив голова ОДА.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Крім того, з керівництом лікарні обговорено стан справ з вантажним ліфтом у трьохповерховому корпусі. Наразі поінформувано, що до кінця року, після проведення всіх тендерних процедур, проблема буде закрита і ліфт працюватиме. Раніше Олександр Стаднік доручив спрямувати на це 890 тис. грн з обласного бюджету.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 440 осіб

Надано допомогу 411 особам

Госпіталізовано 132 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку