Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАПредставники проєкту «Support tb control efforts in Ukraine» зустрілись з заступником начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксаною Черненко для обговорення питання щодо реалізації проєкту в Миколаївській області. В робочій зустрічі взяли участь в.о. головного лікаря КНП «Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр» Ігор Поляков, заступник директора проєкту Ольга Павлова, координатори Олексій Богданов, Тамара Іваненко, Ніна Жеребко, Олена Дюжева, Олена Павленко та спеціаліст з комунікацій та адвокації проєкту Валентина Полуня.

Головна мета робочого візиту – вивчення потреб області у покращенні доступу до протитуберкульозних медичних послуг. Обговорено координацію зусиль на всіх рівнях системи охорони здоров’я та громади.

Фото УОЗ ОДА

Також робоча група проєкту відвідала КНП «Миколаївський обласний центр паліативної допомоги та інтегрованих послуг» і КНП «Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр», поспілкувалась зі спеціалістами закладів.
Серед іншого, обговорено питання Меморандуму про співпрацю між неприбутковою організацією PATH і КНП «Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр» для подальшої реалізації проєкту, що фінансується USAID, з метою зміцнення потенціалу обласної протитуберкульозної програми і відповідних служб.
Діяльність Проєкту направлена на зменшення тягаря туберкульозу в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання та належного лікування хворих на ТБ, ХР ТБ і ко-інфекцію ТБ/ВІЛ.  
Проєкт ставить на меті посилення потенціалу обласної туберкульозної програми і відповідних служб, використовуючи інноваційні підходи для поліпшення якості лікування пацієнтів на ТБ, ХР ТБ та ТБ/ВІЛ, та створення надійного фундаменту для подолання проблеми туберкульозу в Україні.     
Проєкт розраховано на п’ять років.
Надання якісної медичної допомоги населенню Миколаївщини знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 432 особи

Надано допомогу 397 особам

Госпіталізовано 115 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку