Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДля забезпечення доступності первинної медичної допомоги населенню в області створено 35 центрів первинної медико-санітарної допомоги (далі – ЦПМСД), з яких у сільській місцевості 25, у тому числі 6 в об’єднаних територіальних громадах та 1 комунальне некомерційне підприємство охорони здоров'я «Амбулаторія групової практики» Михайлівської ОТГ.
Всі ЦПМСД працюють як комунальні некомерційні підприємства, уклали договори з Національною службою здоров’я України та фінансуються за новою моделлю – відповідно до кількості укладених декларацій з населенням. На кінець листопада деклараціями охоплено близько 70% мешканців області.

У 2018 році розпочато будівництво 14 сільських амбулаторій, 12 з яких вже завершено. Придбано 14 одиниць автотранспорту для сімейних лікарів. Проводяться роботи із закупівлі 9 автомобілів та 46 комплектів телемедичного обладнання для 41 сільської амбулаторії. У найближчих планах -будівництво ще чотирьох амбулаторій та оснащення їх необхідним обладнанням.
В області реалізується проект ДФРР «Капітальний ремонт радіологічного корпусу Миколаївського обласного онкологічного диспансеру за адресою: 54018, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 18». Вартість проекту становить 81,7 млн. гривень. З обласного бюджету виділено на співфінансування 8,2 млн. гривень.
В рамках Обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями для Миколаївського обласного онкологічного диспансеру Миколаївської обласної ради в 2018-2019 роках закуплено автоматичний гістологічний процесор Tissue-Tek VIP 6 на суму 1,4 млн грн, система рентгенівська діагностична С-подідної Symbol 5R9 на суму 3,6 млн грн та гама-терапевтичний апарат для високодозованої брахіотерапії на суму 23,7 млн грн, лапароскопічне обладнання, лікувальні засоби для хіміотерапії та інше.
Надання екстреної медичної допомоги населенню області забезпечує Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, до складу якого входить 5 станцій екстреної (швидкої) медичної допомоги, яким підпорядковані 20 пунктів постійного базування та 10 пунктів тимчасового базування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги. Всього в роботі  центру задіяно 120 автомобілів. Триває оновлення автопарку. Миколаївським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у 2018 році отримано 11 одиниць автотранспорту, в травні 2019 року за рахунок субвенції з місцевих бюджетів  та за рахунок обласного бюджету отримано 13 одиниць сучасних автомобілів екстреної медичної допомоги типу «В» на загальну суму 55,2 млн гривень.
Завдання, що потребують вирішення, складні та відповідальні. Питання надання якісної та доступної первинної медичної допомоги серед пріоритетів обласної державної адміністрації.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 540 осіб

Надано допомогу 488 особам

Госпіталізовано 151 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку